• 1
  • 2

22.01.2023. – 3 Niedziela Zwykła

7:30

+Jana Mydłowskiego, Jadwigę, Wacława Skobel.

9:00

+Stefanię Połatyńską w r.śm.

10:30

+Janinę, Jana Zasiewskich, Rafała Zborowskiego.

+Marka Andziaka (greg. 22).

(+Poległych Powstańców w 160 Rocznicę Powstania Styczniowego).

12:00

ZBIOROWA:

- O zdrowie i błog. Boże dla babci Marysi i Krzysia.

+Dziadków i Pradziadków Dudków, Janotów, Baranów.

+Władysławę Burzyk w 7 r.śm., Stanisława Burzyka w 4 r.śm.

+Zbigniewa Klepacza (z okazji Dnia Dziadka).

+Elżbietę (3 r.śm.), Krzysztofa (4 r.śm.) Stępniewskich, Tadeusza Kołacza, Adama Wierzbickiego, Dziadków Stępniewskich, Sucheckich.

+Jana, Annę Majów.

+Kazimierę Szmulską, zm. z Cr. Szmulskich, Krasowskich

+Zygmunta Jakubczaka, Marię, Jerzego Szumigłowskich, Krzysia.

17:00

Nowenna do św. Rity:

- Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę M.B. dla Zdzisława w 90 urodziny.

- O zdrowie dla Julki i błog. Boże dla Cr.

- O światło Ducha Świętego i laskę ukończenia doktoratu dla Wojciecha.

- O uzdrowienie z paraliżu i potrzebne łaski dla Anny.

+Alicję Szumigłowską w 15 r.śm., Jana, Stanisławę Szumigłowskich.

+Irenę Prokopiuk (od wnuków i prawnuków).

+Juliannę, Stanisława, Mariannę, Franciszka Kostaniak, Władysława Konarzewskiego.

23.01.2023. – Poniedziałek

7:00

+Marka Andziaka (greg. 23).

+Wiesława (m.) Dalba (int ucz. pogrz.).

17:00

+Marię Janke (int. ucz. pogrz.).

24.01.2023. – Wtorek

WSPOM. ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

7:00

+Marka Andziaka (greg. 24).

+Krystynę Wojciechowską (int. syna Roberta z żoną).

17:00

+Aleksandrę, Józefa Kolasa.

25.01.2023. – Środa

ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

7:00

+Marka Andziaka (greg. 25).

17:00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy:

26.01.2023. – Czwartek

WSPOM. ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA, BISKUPÓW

7:00

+Władysławę, Jana Niemiec w 5 r.śm., Dziadków Wojciechowskich.

17:00

+Marka Andziaka (greg. 26).

27.01.2023. – Piątek

7:00

+Marka Andziaka (greg. 27).

17:00

+Stanisława Banacha w 7 r.śm., Rodziców: Stefana, Władysławę Banach.

28.01.2023. – Sobota

WSPOM. ŚW. TOMASZA Z AKWINU, KAPŁANA I DOKTORA KOŚCIOŁA

7:00

+Karolinę Kacprzak w 17 r.śm.

17:00

+Marka Andziaka (greg. 28).

+Maksę, Wiktora Maliszewskich, Ryszarda Grzelaka.

29.01.2023. – 4 Niedziela Zwykła

7:30

+Władysława Jaworka w 11 r.śm.

9:00

+Cecylię, Jana Gajewskich.

10:30

+Janinę, Józefa, Krzysztofa Strzeżek, Annę, Daniela Kupczyk, Janusza Wierzchołowskiego, zm. z Cr. Kiełczewskich.

+Marka Andziaka (greg. 29).

12:00

ZBIOROWA:

- Dziękczynna w 18 rocz. ślubu Kingi i Sebastiana z prośbą o błog. Boże, Dary Ducha Świętego i opiekę M.B. dla Jubilatów i ich Dzieci.

- O zdrowie i błog. Boże dla Barbary, Agaty z zięciem Jackiem i wnuczką Weroniką oraz dla Aldony.

+Jana Osińskiego w 2 r.śm.

+Krystynę Zaręba w 6 r.śm., Jana Zaręba w 5 r.śm.

+Andrzeja Żółcika.

+Agnieszkę, Piotra, Jana Narożniak, Józefę, Tadeusza Obstawskich.

+Bogdana, Kaję Puchałów, Amelię, Bernarda Olesińskich.

17:00

+Zofię Bafia.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2023

 

Wizyta duszpasterska w naszej parafii

Pragniemy w tym roku odwiedzić wszystkie rodziny naszej parafii.

Nowych mieszkańców prosimy o zgłaszanie się w kancelarii lub zakrystii. 

PLAN KOLĘDY:

Poniedziałek - 16 stycznia - od godz. 16.00. - Żeromskiego, Mickiewicza, Staffa, Asnyka.

Wtorek - 17 stycznia - od godz. 16.00. - P.O.W. (bez bloków), Leśmiana, Norwida, Różana.

Środa - 18 stycznia - od godz. 16.00. - Jana Pawła (domki), Matejki, Słowackiego (domki), Reymonta.

Czwartek - 19 stycznia - od godz. 16.00. - Sienkiewicza (domki).

Piątek - 20 stycznia - od godz. 16.00. - Orzeszkowej (domki), Brzechwy, Kwiatu Paproci, Calineczki, Pana Kleksa, Małego Księcia.

Sobota - 21 stycznia - od godz. 9.00. - Działki Krobowskie (ul. Krzywa, Kwiatowa, Wspólna, Zielna, Bociania, Łąkowa, Spokojna, Żabia, Wokalna, Smyczkowa).

KOLĘDA PLANOWANA W PRZYSZŁYM TYGODNIU:

Poniedziałek - 23 stycznia - od godz. 16.00. - P.O.W. 15, Piłsudskiego 94 a, b, c, d, e f.

Wtorek - 24 stycznia - od godz. 16.00. - P.O.W. 1 c, Kopernika, Heweliusza.

Środa - 25 stycznia - od godz. 16.00. - Piłsudskiego (nr parzyste).

Czwartek - 26 stycznia - od godz. 16.00. - Piłsudskiego (nr nieparzyste).

Piątek - 27 stycznia - od godz. 16.00. - Piłsudskiego 6, 6a, 6b.

Sobota - 28 stycznia - od godz. 9.00. - Zbyszewska, Wesoła, Krobów Osiedle, Krobów - ul. Zakładowa 7, 9, 11, 13.

Czwartek 15 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 21; Al. Niepodległości 19.

Piątek 16 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 17

Poniedziałek 19 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 11; Al. Niepodległości 13

Wtorek 20 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 7;

                               od godz. 18.00. - Al. Niepodległości 13A

Środa 21 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 7A i 7B

                               od godz. 18.00. - Al. Niepodległości 15

Wtorek 27 grudnia od godz. 9.00. - Kępina (prosimy o 2 samochody)

Środa 28 grudnia od godz. 9.00. - Wólka Turowska (prosimy o 1 samochód), Kociszew (prosimy o 1 samochód)

Czwartek 29 grudnia od godz. 9.00. - Wola Krobowska (prosimy o 2 samochody)

Piatek 30 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości (parzyste), od godz. 18.00. - Moniuszki

Poniedziałek 2 stycznia od godz. 16.00. - Miła, Mała, Spacerowa, od godz. 18.00. - Kochanowskiego (domy jednorodzinne).

Wtorek 3 stycznia od godz. 16.00. - Kochanowskiego (bloki: 6, 8, 11, 13 i 15).

Środa 4 stycznia od godz. 16.00. - Batalionów Chłopskich, od godz. 18.00. - Szymanowskiego.

Czwartek 5 stycznia od godz 16.00. - Walecznych (domki i bloki).

Sobota 7 stycznia od godz. 9.00. - Ogrodzienice (prosimy o 2 samochody), Zastacyjna (bez bloków) i Marianów.

Poniedziałek - 9 stycznia od godz. 16.00. - Baśniowa, Piękna,

Środa - 11 stycznia od godz. 16.00. - Drogowców, Jabłoniowa.

Czwartek - 12 stycznia od godz. 16.00. - Niepodległości (nieparzyste).

Piątek - 13 stycznia od godz. 16.00. - Tuwima, Konopnickiej.

Sobota - 14 stycznia od godz. 9.00. - Graniczna, Wiatraczna, Witkacego.