• 1
  • 2

V Niedziela Zwykła  

10 lutego 2019 r.

 

1. W poniedziałek wspomnienie NMP z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego.

2. W środę 13 lutego Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.00 a po niej spotkanie Żywego Różańca.

3. W czwartek święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

4. W piątek wspomnienie bł. ks. Michała Sopoćki. Po Mszy wieczornej będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W przyszłą niedzielę, gościć będziemy ks. Jarosława Olszewskiego, pallotyna z Żytomierza (Ukraina), który będzie głosił kazania a po Mszach zbierał ofiary na budowę kościoła.

6. Spotkanie rodziców dzieci przed I Komunią św. w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12.00.

7.Spotkanie kandydatów do bierzmowania z III kl. gimnazjum w grupach, w poniedziałek 18 lutego o godz. 18.00.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci oraz „Drogi Misyjne”, które można nabyć w zakrystii.

9. Kolęda – wizyta duszpasterska.  

11.02. Poniedziałek

od godz. 16.00 ul. Piłsudskiego 6

12.02. Wtorek

od godz. 16.00 ul. Słowackiego (domki)

13.02. Środa

od godz. 16.00 ul. Orzeszkowej 44, Sienkiewicza (blok)

14.02. Czwartek

od godz. 16.00 ul. Orzeszkowej 33,35,37+IV kl.

15.02. Piątek

od godz. 16.00 ul. Orzeszkowej 40, 40A,B,C,

16.02. Sobota

od godz. 9.00

ul. Przedstacyjna, Zastacyjna – Marianów (prosimy o 1 samochód).  

W następnym tygodniu:

18.02. Poniedziałek

od godz. 16.00 ul. Orzeszkowej 39, 42, 52

19.02. Wtorek

od godz. 16.00 ul. Wybickiego 4, 4A, Orzeszkowej 46

10. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy do domu Ojca:

ś.p. Krystynę Średnicką i Tadeusza Żurawskiego. Wieczny odpoczynek…

Kolęda - wizyta duszpasterska

Czwartek 12.12.2019 r. 

od godz. 16.00

ul. Batalionów Chłopskich i ul. Piękna.

od godz. 18.00 ul. Matejki

Piątek 13.12.

od godz. 16.00 ul. Miła, Mała, Spacerowa, Baśniowa

od godz. 18.00 ul. Kopernika

Sobota 14.12

od godz. 9.00

Kępina (prosimy o 2 samochody)

Wólka Turowska (prosimy o 1 samochód)

Czwartek 19.12

od godz. 16.00

ul. Walecznych (domki), Kochanowskiego (domki),

Moniuszki, Jabłoniowa

od godz. 18.00 ul. Szymanowskiego

Piątek 20.12.

od godz. 16.00 ul. Konopnickiej 

od godz. 18.00 ul. Reymonta

Sobota 21.12.

od godz. 9.00 Krobów Osiedle 

Piątek 27.12.

od godz. 16.00 ul. Różana

od godz. 18.00 ul. Niepodległości 11

Sobota 28.12.

od godz. 9.00 Ogrodzienice (prosimy o 2 samochody)

Poniedziałek 30.12.

od godz. 16.00 al. Niepodległości (parzyste)