VI Niedziela Wielkanocna

26 maja 2019 r.

1. Za  tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek po Mszy wieczornej rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego. W przyszła niedzielę będzie I niedziela miesiąca, po Mszy o godz. 12.00, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i procesję wokół kościoła. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza ministrantów i bielanki i wspólnoty parafialne.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Majowym ku czci NMP, do piątku, po Mszy o godz. 17.00 a od soboty 1 czerwca, zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa również po wieczornej Mszy.

3. Przygotowanie  liturgiczne do bierzmowania dla kandydatów z III kl. gimnazjum w poniedziałek o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa. Spotkanie dla kl. VIII będzie w poniedziałek 3 czerwca.

4. We wtorek przypada 38 rocznica śmierci Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Trwajmy w modlitwie o jego beatyfikację.

5. W piątek 31 maja, święto Nawiedzenia NMP. Msza o godz. 7.00 i 17.00.

Tego dnia wraz z naszym zespołem muzycznym „Fletnia Pana” zapraszamy na 20–ty Festiwal Pieśni Sakralnej od godz. 9.00 do późnego wieczora. W piątek nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitw o godz. 15.00.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli”, „Gościa niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.   

7. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy do domu Ojca:

śp. Barbarę Krawczak. Wieczny odpoczynek…