XXXI Niedziela Zwykła

3 listopada 2019 r.

1. Dziś w I niedzielę miesiąca, po Mszy o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Przypominamy, że do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych przez pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy (choćby myślnie) za zmarłych.

3. W poniedziałek Msza Wypominkowa roczna za Zmarłych o godz. 17.00. Wypominki będą czytane o godz. 16.15.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Można zamawiać różne intencje nowenny i Mszy św.  

5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Msza o Miłosierdziu Bożym w intencji Ojczyzny o godz. 17.00.

6. Przyjmujemy na wypominki na rok 2019/20. Okażmy pomoc modlitewną naszym zmarłym, zgłaszając ich imiona na wypominki – modlitwy w ich intencji. Wypominki będą czytane w ciągu roku w niedzielę po każdej Mszy św. i będzie odprawiana Msza św. w I poniedziałki miesiąca o godz. 17.00 z wypominkami.

7. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny z ceremoniałem wojskowym, w przeddzień Święta Niepodległości, w niedzielę o godz. 17.00. Po Mszy śpiew pieśni patriotycznych.

Tego dnia będziemy gościli o. Walerego Maziuka, redemptorystę z Mińska na Białorusi, który będzie nam głosił Słowo Boże a po Mszach zbierał ofiary na budowę kościoła w Mińsku.

8. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za złożone dary.

9. Są wolne intencje mszalne w tym tygodniu.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.

11. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy do domu Ojca śp. Natalię Pietrusiak. Wieczny odpoczynek…