XXXIII Niedziela Zwykła

17 listopada 2019 r.

1. W ramach XI Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym,  po Mszy przed kościołem będzie zbiórka do puszek na rzecz Sudanu.

2. Wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym, zapraszamy na Mszę św. w intencji uzdrowienia duszy i ciała we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy Adoracja z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Można zgłaszać różne intencje nowenny i Mszy św.

4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

5. W piątek 22 listopada, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje tej Mszy, prosząc Boga o łaski dla siebie i swoich bliskich. Prosimy o przyniesienie róż, które są wymownym znakiem łask otrzymanych od Boga przez wstawiennictwo Patronki od spraw beznadziejnych. Róże będzie można nabyć w kruchcie przed Mszą św.

6. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Wszystkich parafian, wspólnoty parafialne zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 12.00 z ceremoniałem wojskowym. Po Mszy odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział  w odmówieniu tego aktu będzie można  uzyskać odpust zupełny. Obecność ministrantów na tym nabożeństwie obowiązkowa.

7. Jeszcze można składać na wypominki – modlitwy w intencji zmarłych.

8. Są wolne intencje mszalne w tym tygodniu. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.

9. Od dziś można zamawiać intencje mszalne na 2020 rok.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”, „Drogi Misyjne”, które można nabyć w zakrystii.

11. Do piątku kontynuujemy zbiórkę elektrośmieci na potrzeby osób niepełnosprawnych Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy naszej parafii. Szczegóły w gablocie. 

12. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy do domu Ojca śp. Wiesława Katanę, Mirosława Gończa i Zygmunta Korczaka. Wieczny odpoczynek…