VI Niedziela Wielkanocy

17 maja 2020 r.

1. W poniedziałek, 18 maja przypada 100 lecie urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji zapraszamy dziś na uroczystą Mszę Świętą dziękczynną za osobę św. Jana Pawła II o godz. 12.00.

2. Za  tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek po Mszy wieczornej rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego. 

3. Zgodnie z nowymi wytycznymi, od niedzieli 17 maja, w naszym kościele, we Mszach może uczestniczyć 108 osób.

4, Zapraszamy na nabożeństwo Majowe ku czci NMP, każdego dnia po Mszy o godz. 17.00.

5. Przypominamy o obowiązkowej spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Możemy już przystępować do spowiedzi. Mamy czas do 7 czerwca (Niedziela Trójcy Świętej).

6. W poniedziałek Msza św. w intencji kandydatów do bierzmowania o godz. 17.00.

7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Można zamawiać intencje tej Mszy.

8. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

9. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity w piątek 22 maja o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje tej Mszy, prosząc Boga o łaski dla siebie i swoich bliskich. Prosimy o przyniesienie róż, które są wymownym znakiem łask otrzymanych od Boga przez wstawiennictwo Patronki od spraw beznadziejnych.

10. Uroczystość I Komunii św., decyzją rodziców została przełożona na 6 czerwca 2021 r. Jeśli ktoś chciałby we wcześniejszym terminie, to prosimy o kontakt rodziców tych dzieci z ks. Proboszczem.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci, które można nabyć w zakrystii.   

12. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy do domu Ojca śp. Zdzisława Michalaka. Wieczny odpoczynek…