XII Niedziela Zwykła

21 czerwca 2020 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, każdego dnia po Mszy wieczornej.

2. W poniedziałek 22 czerwca, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje tej Mszy, prosząc Boga o łaski dla siebie i swoich bliskich. Prosimy o przyniesienie róż, które są wymownym znakiem łask otrzymanych od Boga przez wstawiennictwo Patronki od spraw beznadziejnych.

3. W środę 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza o godz. 7.00 i 17.00.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.  

4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

5. Informacja dla młodzieży, z naszej parafii kończących VII kl., która w przyszłym roku pragnie przyjąć sakrament bierzmowania. W zakrystii można wziąć kartę zgłoszenia. Należy ją złożyć do końca czerwca, w zakrystii lub w kancelarii. 

6. Z racji epidemii nie będzie Mszy dziękczynnej na zakończenie roku szkolnego. Zachęcamy uczniów do indywidualnego podziękowania Panu Bogu.

7. W sobotę rozpoczynają się wakacje. Życzymy dzieciom i wszystkim Parafianom dobrego wypoczynku. Prosimy pamiętać o niedzielnej Mszy św., modlitwie i sakramentach. Pamiętajcie też droczy Parafianie o swojej Parafii polecając Ją w różnych sanktuariach czy miejscach świętych.

8. Ze względu na trwającą pandemię uroczystość I Komunii św. dzieci, w tym roku, decyzją rodziców jest podzielona na cztery grupy. (Pierwsza grupa była w czerwcu, dwie kolejne będą we wrześniu i czwarta będzie w czerwcu przyszłego roku). Rodzice Dzieci Komunijnych złożyli ofiarę na kaplicę Miłosierdzia Bożego. Bóg zapłać za ich dar ołtarza.

9. Uległo awarii nagłośnienie, w związku z tym mamy nowe nagłośnienie, które teraz jest testowane. Jeżeli spełni nasze wymagania, to musimy się liczyć z kosztami.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci, które można nabyć w zakrystii.