5 marca 2017 r.       

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 12.00 zapraszamy na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych.

3. Prowadzimy wielkopostną akcję charytatywną „Miłość miłosierna”. Do kosza przy ołtarzu możemy składać produkty żywnościowe, nową odzież, zabawki, słodycze dla dzieci.

Może być to wyraz naszej jałmużny wielkopostnej, która gładzi grzechy.

4. W poniedziałek Msza Roczna za Zmarłych o godz. 17.00.

5. W poniedziałek język angielski Uniwersytetu III Wieku o godz. 16.00.

6. W środę Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.00 a po niej spotkanie Żywego Różańca.

7. Z racji zbliżającego się Międzynarodowego Dzienia Kobiet, 8 marca, składamy wszystkim Paniom serdeczne życzenia, obfitości łask Bożych i szacunku mężczyzn. 

8. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

9. Próby chóru w piątek o godz. 19.00 a scholi w sobotę dziecięcej o godz. 12.00 a młodzieżowej o godz. 15.00.

10. Zbiórka ministrantów w sobotę 9.30 a po niej trening piłki nożnej ministrantów (lub o godz. 12.30 jeśli nie będzie pogody).

11. Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień po Mszy o godz. 17.00.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.

13. Za tydzień taca będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone dary.

Nabożeństwa Pasyjne 2017 – Dyżury Ministrantów

Droga Krzyżowa 10 III

Godz. 16:15:

BAŃKOWSKI ANTONI

DODACKI MICHAŁ

FUNIKOWSKI FILIP

GORZEŃSKI SEBASTIAN

GÓRKIEWICZ MICHAŁ

JĘDRZEJEWSKI KACPER

KACZYŃSKI FILIP

KATANA WOJCIECH

KĘPKA KACPER

MAŁECKI MACIEJ

MIKSA ADRIAN

MIRKOWSKI JAKUB

NOWAKOWSKI KAROL

OKOLUS MATEUSZ

PETRYKOWSKI BARTOSZ

POTOCKI JAKUB

POTOCKI MATEUSZ

PRZYBYLSKI JAN

PRZYCHODZIEŃ JAN

PRZYCHODZIEŃ MACIEJ

PUCEK MICHAŁ

WARZYBOK JAN

WOJCIECHOWSKI PIOTR

 

Droga Krzyżowa 10 III

Po Mszy o godz. 17:00:

ARAK MARCIN

ARAK SZYMON

CIEPIENIAK MIKOŁAJ

DĘBNIAK MATEUSZ

FELIKSIAK BRUNO 

GOSTKOWSKI KACPER

HONORY ANTONI

JASZEWSKI MATEUSZ

KACZMARCZYK ANTONI

KARPIŃSKI KACPER

KOMOROWSKI MICHAŁ

KOWALSKI MACIEJ

MATUSIEWICZ ADAM

MILLER ARTUR

MILLER JAKUB

PIOTROWSKI KACPER

PIOTROWSKI MATEUSZ

RADECKI MIKOŁAJ

STROHANOV ALEKSANDER

SYSKA FILIP

SYSKA IGOR 

WALCZUK PAWEŁ

WITKOWSKI FILIP

WOŹNY JAKUB

ZARĘBA MIKOŁAJ

 

Gorzkie Żale Niedziela 12 III

Godz. 16:15:

BAŃKOWSKI ANTONI

DODACKI MICHAŁ

FUNIKOWSKI FILIP

GORZEŃSKI SEBASTIAN

GÓRKIEWICZ MICHAŁ

JĘDRZEJEWSKI KACPER

KACZYŃSKI FILIP

KATANA WOJCIECH

KĘPKA KACPER

MAŁECKI MACIEJ

MIKSA ADRIAN

MIRKOWSKI JAKUB

NOWAKOWSKI KAROL

PETRYKOWSKI BARTOSZ

POTOCKI JAKUB

POTOCKI MATEUSZ

PRZYBYLSKI JAN

PRZYCHODZIEŃ JAN

PRZYCHODZIEŃ MACIEJ

PUCEK MICHAŁ

SYSKA FILIP

SYSKA IGOR

WARZYBOK JAN

WOJCIECHOWSKI PIOTR