• 1
 • 2

11 września 2022 – 24 Niedziela Zwykła

 1. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary. Z tych ofiar rozpoczęliśmy w kościele wymianę grzejników na bardziej wydajne i oszczędne. Są już zamontowane dwa grzejniki po prawej stronie przy konfensjonale.
 2. Jutro, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. Jest to też rocznica zwycięstwa pod Wiedniem.
 3. We wtorek, 13 września,  na Mszę świętą o godz. 17.00. zapraszamy Kółko Żywego Różańca, a po Mszy wymiana tajemnic różańcowych.
 4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na spotkania we wtorki po Mszy św. wieczornej.
 5. W środę obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze w naszej parafii o godz. 7.00 i 17.00. Na godz. 17.00. zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Można zgłaszać intencje na nowennę i Mszę Świętą.
 6. W czwartek obchodzimy wspomnienie N.M.P. Bolesnej.
 7. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończy się nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.
 8. Pan Piotr, Organista zaprasza wszystkich chętnych na próbę chóru w piątek o godz. 18.00., a dzieci na próbę scholii w sobotę o godz.13.00.
 9. Jeszcze tylko dzisiaj można zgłaszać się na pielgrzymkę do Wilna.
 10. W przyszłą niedzielę, 18 września, będziemy obchodzili 23 Rocznicę Poświęcenia naszego Kościoła. Na godz. 12.00. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami. W tym dniu ofiary składane na tacę, przeznaczone będą na potrzeby Warszawskiego Seminarium Duchownego.
 11. W przyszłą niedzielę w parafii św. Mikołaja rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Spotkania będą się odbywały w Kościele o godz. 20.00.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa” dla dzieci, które można nabyć w zakrystii. Jest też do nabycia „Ewangelia na rok 2023”.
 13. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy do Domu Ojca: +Marię Rusinowską. Wieczny odpoczynek racz Jej, dać Panie.