1. Dziś obchodzimy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym po hasłem „Pokój dla Iraku”. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych w Iraku.
2. Przygotowując się do Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana w Krakowie Łagiewnikach w sobotę 19 listopada, zapraszamy na nowennę każdego dnia po Mszy wieczornej.
3. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy o 12.00 zapraszamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu podczas której odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana.
Obecność ministrantów na tym nabożeństwie obowiązkowa. Dziękujemy im, że służą Panu Jezusowi przy ołtarzu i zachęcamy nowych chłopców, aby do nich dołączyli.
Bardzo dziękujemy również Rodzicom ministrantów, za wspieranie swych synów w tej posłudze.   
Ponieważ w sobotę jedziemy do Warki na turniej Rejowej Ligi Ministranckiej, zbiórka ministrantów w piątek po Mszy wieczornej.
4. Jutro język angielski dla Uniwersytetu III Wieku o godz.16.00.
5. We wtorek Msza w intencji uzdrowienia duszy i ciała o godz. 19.00. Po Mszy Adoracja z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
6. W środę wspomnienie MB Ostrobramskiej. Po Mszy o 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.  
7. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
8. Próba chóru w piątek o godz. 19.00. Próby scholii w sobotę – dziecięcej o godz. 12.00 a młodzieżowej o godz. 15.00.
9. Są wolne intencje Mszalne w tym tygodniu.
10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.
11. Przyjmujemy na wypominki. Okażmy pomoc modlitewną naszym zmarłym, zgłaszając ich imiona na wypominki – modlitwy w ich intencji w każdą niedzielę i Msze św. w ich intencji w pierwsze poniedziałki miesiąca. Modlitwa za zmarłych jest najlepszym wyrazem naszej wdzięczności i miłości do naszych bliskich zmarłych, od których za życia otrzymaliśmy tak wiele dobra.