1. Dziś I niedziela Adwentu. Początek nowego Roku Liturgicznego. Okres Adwentu jest przygotowaniem do uroczości Narodzenia Pańskiego. Równocześnie Kościół przez wspomnienie pierwszego przyjścia Chrystusa kieruje nasze dusze ku oczekiwaniu Jego powtórnego przyjścia na końcu czasów. Z obu tych względów Adwent jest okresem pobożnego i radosnego oczekiwania.
2. Dziś po Mszy o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
3. Zachęcamy do udziału w Roratach, adwentowych porannych Mszach św. ku czci NMP – od poniedziałku do soboty o godz. 7:00. Prosimy o przychodzenie z lampionami lub świecami.
4. W poniedziałek język angielski dla Uniwersytetu III Wieku o godz.16.00.
5. W środę 30 listopada, święto św. Andrzeja, Apostoła. Po Mszy wieczornej  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.  
6. W czwartek – I czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza św. o Miłosierdziu Bożym w intencji Ojczyzny a po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
7. W piątek – I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź od godz. 15.30. Msza o Najświętszym Serca Pana Jezusa o godz. 17.00.
8. W sobotę – I sobota miesiąca. Msza o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 17.00.
9. Za tydzień – I niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 12.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Tego dnia będzie zbiórka do puszek w ramach Niedzieli Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
10. Próba chóru w piątek o godz. 19.00. Próby scholii w sobotę – dziecięcej o godz. 12.00 a młodzieżowej o godz. 15.00.
11. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.30. Trening piłki nożnej ministrantów o godz. 12.30.
12. Już po raz kolejny rozpoczynamy Adwentową Akcję „Małe pudełko wiele radości, – czyli jak zostać Św. Mikołajem”. Do kancelarii lub do kosza stojącego w kościele można przynosić artykuły żywnościowe, środki czystości, nowe ubrania lub zabawki. Dary, w formie paczek świątecznych, zostaną przekazane dzieciom z ubogich rodzin naszej Parafii.
13. Dzisiaj pod chórem będą do nabycia Wigilijne Świece „Caritas”. Dochód ze świec zostanie przeznaczony na Wigilię dla dzieci z ubogich rodzin, na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci a także na rzecz chrześcijan w krajach objętych wojnami, m.in. w Syrii, Iraku.
14. Przyjmujemy intencje Mszalne na 2017 rok.
15. Pary  narzeczonych prosimy o potwierdzenie terminu ślubu w przyszłym roku.
16. Są wolne intencje Mszalne w tym tygodniu.
17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.
18. Za tydzień gościć będziemy przedstawiciela z wydawnictwa Edycja Św. Pawła. Będzie można nabyć „Słowo na każdy dzień. Ewangelia 2017” i inne publikacje, które są pomocne w zgłębiana Pisma świętego.