VI Niedziela Zwykła

11 lutego 2018 r.

1. Dziś podczas Mszy o godz. 12.00 poświęcenie Cudownych Medalików dzieci I Komunijnych a po Mszy spotkanie z rodzicami.

2. W poniedziałek język angielski Uniwersytetu III Wieku o godz. 16.00.

3. W środę 14 lutego rozpoczyna się okres Wielkiego Postu, przygotowujący nas do obchodów Paschy. Powstrzymujemy się od udziału w zabawach.

Msze św. w Środę Popielcową z obrzędem posypania głów popiołem o godz.: 7.00, 9.00, 17.00 i 18.30.

Tego dnia obowiązuje nas post ścisły – ilościowy (mniejsze posiłki) i powstrzymywanie  się od pokarmów mięsnych.

4. Wielki Post to czas kontemplacji tajemnicy Męki i Śmierci Pana Jezusa, dlatego zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o godz. 16.15 a dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej.

Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16.15.

Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

6. Próby chóru w piątek o godz. 19.00 a scholi w sobotę: dziecięcej o godz. 12.00 a młodzieżowej o godz. 15.00.

7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.30 a trening piłki nożnej ministrantów o godz. 12.30.

8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z II częścią egzaminu w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 17.00.

9. Taca w przyszłą niedzielę na Seminarium Duchowne w Warszawie. 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.

10. Kolęda – wizyta duszpasterska:

12.02. Poniedziałek

od godz. 16.00

ul. Wyszyńskiego

Osiedle Trakt Królewski:

ul. Walecznych 36, 36A, 36B

13.02. Wtorek

od godz. 15.00

Piłsudskiego 6, 6A

17.02. Sobota

Dodatkowe zaproszenie kapłana na wizytę, po zgłoszeniu w zakrystii. 

12. Dyżury Ministrantów na nabożeństwach Pasyjnych:

Droga Krzyżowa 16 II godz. 16.15:

ARAK MARCIN

ARAK SZYMON

BOLEWSKI KACPER

DĘBNIAK MATEUSZ

DĘBNIAK SZYMON

DODACKI MICHAŁ

GORZEŃSKI SEBASTIAN

HAMERA BENIAMIN

JASZEWSKI MATEUSZ

JĘDRZEJEWSKI KACPER

JURA JAN

KACZYŃSKI FILIP

KATANA WOJCIECH

KOWALCZYK JAKUB

KOWALSKI MACIEJ

MILLER ARTUR

MIRKOWSKI JAKUB

OBSZTA ADRIAN

OKOLUS MATEUSZ

PIOTROWSKI MATEUSZ

PRZYCHODZIEŃ JAN

PRZYCHODZIEŃ MACIEJ

RADECKI MIKOŁAJ

STROHANOV ALEKSANDER

WARZYBOK JAN

WITKOWSKI FILIP

WOJTCZAK JAKUB

WOŹNY JAKUB

Droga Krzyżowa 16 II po Mszy o godz. 17.00:

CIEPIENIAK MIKOŁAJ

DALBA ŁUKASZ

DOMINIAK FRANCISZEK

FELIKSIAK BRUNO

FUNIKOWSKI FILIP

GOSTKOWSKI KACPER

GÓRKIEWICZ MICHAŁ

HONORY ANTONI

KACZMARCZYK ANTONI

KARPIŃSKI KACPER

KĘPKA KACPER

KOMOROWSKI ADAM

KOMOROWSKI MICHAŁ

MATUSIEWICZ ADAM

MILLER JAKUB

MIKSA ADRIAN

PETRYKOWSKI BARTOSZ

PIOTROWSKI KACPER

POTOCKI JAKUB

POTOCKI MATEUSZ

PRZYBYLSKI JAN

PUCEK MICHAŁ

RUDECKI ADRIAN

SYSKA FILIP

SYSKA IGOR

WALCZUK PAWEŁ

WOJCIECHOWSKI PIOTR

 

Gorzkie Żale 18 II godz. 16.15:

ARAK MARCIN

ARAK SZYMON

BOLEWSKI KACPER

DĘBNIAK MATEUSZ

DĘBNIAK SZYMON

DODACKI MICHAŁ

GORZEŃSKI SEBASTIAN

HAMERA BENIAMIN

JASZEWSKI MATEUSZ

JĘDRZEJEWSKI KACPER

JURA JAN

KACZYŃSKI FILIP

KATANA WOJCIECH

KOWALCZYK JAKUB

KOWALSKI MACIEJ

MILLER ARTUR

MIRKOWSKI JAKUB

OBSZTA ADRIAN

OKOLUS MATEUSZ

PIOTROWSKI MATEUSZ

PRZYCHODZIEŃ JAN

PRZYCHODZIEŃ MACIEJ

RADECKI MIKOŁAJ

STROHANOV ALEKSANDER

WARZYBOK JAN

WITKOWSKI FILIP

WOJTCZAK JAKUB

WOŹNY JAKUB