III Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018 r.

 

1. Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych dziś po Mszy o godz. 12.00 a spotkanie kandydatów do bierzmowania również dziś po Mszy o godz. 17.00.

2. W poniedziałek język angielski Uniwersytetu III Wieku o godz. 16.00.

3. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. w intencji uzdrowienia duszy i ciała o godz. 18.00. Po Mszy Adoracja z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

4. We wtorek zapraszamy na drugie spotkanie seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym o godz. 18.00, które prowadzą członkowie wspólnoty Mocni w Duchu z Łodzi. 

5. W środę Nowenna i Msza do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.

6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

7. W piątek po Mszy wieczornej, zapraszamy na radosne nabożeństwo Drogi Światła, w którym będziemy rozważali zmartwychwstanie Pana Jezusa.  Na koniec nabożeństwa indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

8. Próba chóru w piątek o godz. 19.00. Próba scholi w sobotę schola dziecięca o 12.00 a schola młodzieżowa o 15.00.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.   

10. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne w Warszawie.

11. W niedzielę 22 kwietnia, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje tej Mszy, prosząc Boga o łaski dla siebie i swoich bliskich. Prosimy o przyniesienie róż, które są wymownym znakiem łask otrzymanych od Boga przez wstawiennictwo Patronki od spraw beznadziejnych. Róże będzie można nabyć w kruchcie przed Mszą św.