IV Niedziela Wielkanocna

Niedziela Dobrego Pasterza

22 kwietnia 2018 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity dziś o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje tej Mszy, prosząc Boga o łaski dla siebie i swoich bliskich. Prosimy o przyniesienie róż, które są wymownym znakiem łask otrzymanych od Boga przez wstawiennictwo Patronki od spraw beznadziejnych. Róże będzie można nabyć w kruchcie przed Mszą św.

2. W poniedziałek 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. Msze o godz. 7.00 i 17.00.

3. W poniedziałek język angielski Uniwersytetu III Wieku o godz. 16.00.

4. Od poniedziałku próby przed uroczystością I Komunii św.  pierwszej grupy o godz. 18.00. Obecność dzieci jest obowiązkowa.

5. We wtorek zapraszamy na trzecie spotkanie seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym o godz. 18.00, które prowadzą członkowie wspólnoty Mocni w Duchu z Łodzi.  Spotkanie z racji prób komunijnych odbędzie w salce na plebanii.

6. W środę święto św. Marka, Ewangelisty. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.

7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

8. Próba chóru w piątek o godz. 19.00. Próba scholi w sobotę schola dziecięca o 12.00 a schola młodzieżowa o 15.00.

9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9:30 a po niej trening piłki nożnej.

Nasi ministranci zdobyli wczoraj III miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa w Rejonowej Lidze Ministranckiej. Brawo chłopcy i Bóg zapłać p. trenerowi Ireneuszowi Jędrzejewskiemu oraz Marcinowi Przybylskiemu i innym Ojcom, którzy pomagają w prowadzeniu naszej drużyny.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii. W „Gościu” jako dodatek jest adhortacja apostolska papieża Franciszka „Gaudate et exultate” o powołaniu do świętości.