VII Niedziela Wielkanocy

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

13 maja 2018 r.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy o godz. 17.00.

2. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny. Przypominamy, że zostało ostatnie osiem dni na przyjęcie Komunii wielkanocnej.

3. W niedzielę 20 maja, na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość Rocznicy I Komunii świętej. Prosimy w miarę możliwości, aby w tej Mszy uczestniczyli jedynie Rodziny i goście tych dzieci. Dziękujemy za zrozumienie.

Próba generalna dla wszystkich klas 4 w piątek 18 maja o godz. 18.15. Spowiedź dzieci w sobotę o godz. 8.30.

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Majowym ku czci NMP, każdego dnia po Mszy o 17.00. Zachęcamy również do utrzymywania pobożnego polskiego zwyczaju modlitwy do Matki Bożej, przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.

W piątek Msza przy kapliczce w Szymanówku Krobowie o godz. 18.30.

5. W poniedziałek święto św. Macieja, Apostoła.

6. W poniedziałek język angielski Uniwersytetu III Wieku o godz. 16.00.

7. We wtorek zapraszamy na Mszę św. w intencji uzdrowienia duszy i ciała o godz. 18.00. Po Mszy Adoracja z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz modlitwa wstawiennicza. Będzie to w ramach kolejnego spotkania seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym.

8. W środę 16 maja, uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i  męczennika, Patrona Polski i Metropoli Warszawskiej. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy o godz. 17.00.

9. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

10. Trening piłki nożnej ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

11. Duszpasterstwo MAGIS  z par. św. Mikołaja zaprasza do wspólnego wyjazdu na Lednicę. Wyjazd 1 czerwca (piątek) o 23.00. Powrót w niedzielę 3 czerwca rano. Zapisy u ks. Kamila. Szczegóły na plakacie w gablocie.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.