XI Niedziela Zwykła

17 czerwca 2018 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, każdego dnia po Mszy wieczornej.

2. W poniedziałek język angielski Uniwersytetu III Wieku o godz. 16.00.

3. Zapraszamy na Mszę św. w intencji uzdrowienia duszy i ciała w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy Adoracja z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

4. Spotkanie seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym we wtorek o godz. 18.00.

5. W środę Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.

6. Zapraszamy dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 na Mszę św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00 a uczniów Szkoły Specjalnej o godz. 9.00.

Spowiedź dla dzieci w czwartek w godz. 15.30 – 17.00.

7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

8. W piątek 22 czerwca, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje tej Mszy, prosząc Boga o łaski dla siebie i swoich bliskich. Prosimy o przyniesienie róż, które są wymownym znakiem łask otrzymanych od Boga przez wstawiennictwo Patronki od spraw beznadziejnych. Róże będzie można nabyć w kruchcie przed Mszą św.

9. W piątek rozpoczynają się wakacje. Życzymy dzieciom i wszystkim Parafianom dobrego wypoczynku. Prosimy pamiętać o niedzielnej Mszy św., modlitwie i sakramentach. Pamiętajcie też droczy Parafianie o swojej Parafii polecając Ją w różnych sanktuariach czy miejscach świętych.

10. W przyszłą niedzielę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Będzie to też dzień pożegnania ks. prałata Stefana Kazulaka, naszego proboszcza, który niebawem przejdzie na emeryturę.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”, które można nabyć w zakrystii.

12. Przypominamy młodzieży z naszej parafii z 7 klasy i II klasy gimnazjum, która w przyszłym roku pragnie przyjąć sakrament bierzmowania, że do końca czerwca należy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej zapisać się na przygotowanie do bierzmowania. Młodzież ucząca się w szkołach poza Grójcem może odebrać karty zgłoszenia w zakrystii.