• 1
 • 2

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia - 28.05.2023.

28 maja 2023 r. – Niedziela

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

 1. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek, Święto N.M.P. Matki Kościoła. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00. i 17.00.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo Majowe ku czci NMP, każdego dnia po Mszy o godz. 17.00., a od czwartku zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe.
 3. Rycerze Zakonu św. Jana Pawła II przeprowadzili 7 maja zbiórkę na rzecz Domu Samotnej Matki. Siostry ze zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia nadesłały podziękowanie za dary materialne dla dzieci i Matek przebywających w tym Domu. Bóg zapłać za ofiarność.
 4. Są jeszcze wolne intencje mszalne w tym tygodniu.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje na nowennę i Msze św.
 6. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i o nowe powołania.
 7. W piątek – I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończy się nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św. wieczorną. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.00. a Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 17.00. a po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe.
 8. W sobotę, I sobota miesiąca. Msza o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.00. a po Mszy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 9. W sobotę o godz. 9.15. konferencja dla Rodziców i chrzestnych w Jadłodajni. Dotyczy wszystkich, którzy planują chrzest w czerwcu.
 10. W sobotę o godz. 10.00. w Jadłodajni spotkanie chłopców, którzy chcieliby być ministrantami. Chętnych chłopców prosimy o przybycie z Rodzicami.
 11. W przyszłą niedzielę 04 czerwca, obchodzić będziemy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i po raz 16 Święto Dziękczynienia. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 12. W przyszłą niedzielę przypada I niedziela Miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna wokół Kościoła. Prosimy o obecność Ministrantów, Lektorów, Bielanek i Asysty. Po procesji spotkanie KŻR i wymiana Tajemnic Różańcowych. W dniach 2-3 czerwca odbędzie się XI Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę.
 13. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza Rodziców i młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na Mszę Świętą w ich intencji w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 14. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania spotyka się w tym tygodniu na próbach w kościele we wtorek i czwartek o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, i dla dzieci „Małego Gościa”, które można nabyć w zakrystii.