• 1
  • 2

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia - 14.07.2024.

14 lipca 2024 r. – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje na nowennę i Mszę Świętą.
  3. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończy się nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.
  4. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grójcu poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji Rodziny Zastępczej lub prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka. Szczegóły w gablocie.
  5. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w sierpniu z Warszawy na Jasną Górę.
  6. Jesienią w naszym kościele rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadzi świecka Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca z Brwinowa. To doskonała okazja by zbliżyć się do Pana Boga. Pierwsze spotkanie informacyjne w formie grilla odbędzie się w czwartek, 18 lipca po wieczornej Mszy Świętej, na terenie zielonym za kościołem. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Księdzem Piotrem Kłaputem lub z Państwem Agatą i Kamilem Perzyna (tel.: 791-747-991).
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Gość Historia”, „Misyjne drogi” i dla dzieci „Małego Gościa”, które można nabyć w zakrystii.
  8. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy z naszej parafii do Domu Ojca śp. +Iwo Pułasa, +Irenę Sawicką, +Krzysztofa Miłkowskiego. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.
  9. Pomódlmy się za zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.