• 1
  • 2

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia - 05.02.2023.

05 lutego 2023 r. – 5 Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 12.00 krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu, a później spotkanie KŻR i wymiana Tajemnic Różańcowych.
  2. W środę, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje na nowennę i  Mszę Świętą.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Adorację zakończymy nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.
  4. Zapraszamy dzieci na próby scholii w soboty o godz. 13.00, a młodzież o godz. 15.00.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na cele parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Zbliża się czas rozliczania deklaracji podatkowych. Zachęcamy do przekazywania 1,5% na Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła i na plakacie w gablocie.
  7. Wizyta Duszpasterska.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i dla dzieci „Małego Gościa”, które możemy nabyć w zakrystii.
  9. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy do Domu Ojca: śp. +Władysława Poczętego, +Andrzeja Chomirskiego, +Piotra Kiełczewskiego. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu.

     Poniedziałek, 06 lutego  – od godz. 16.00. Jana Pawła II 5 A, Wybickiego 5.

 Wtorek, 07 lutego – od godz. 16.00. – Orzeszkowej 33, 35, 37, 39 i 44.

     Środa, 08 lutegood godz. 16.00. – Orzeszkowej 40, 40 A, B, C, 42, 46.

Czwartek, 09 lutego – od godz. 16.00.Orzeszkowej 38, Wybickiego 3.

Piątek, 10 lutego – od godz. 16.00.Orzeszkowej 52, Wybickiego 7.

Sobota, 11 lutego – od godz. 9.00.Zastacyjna 6 I, J, H, L.

KOLĘDA PLANOWANA W PRZYSZŁYM TYGODNIU:

Poniedziałek – 13 lutego - Wybickiego 4

Wtorek – 14 lutego – Wybickiego 4 A

Środa – 15 lutego - Orzeszkowej 56

Czwartek – 16 lutego – Słowackiego 80, 80 A, 82 A, 82 B.

Piątek – 17 lutego – Wybickiego 1 A, B, C, D, E, F, G.

Sobota – 18 lutego – Lema, Osiedle „Pod kasztanami” - Piłsudskiego 61, 61 A, 63.

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2023

 

Wizyta duszpasterska w naszej parafii

Pragniemy w tym roku odwiedzić wszystkie rodziny naszej parafii.

Nowych mieszkańców prosimy o zgłaszanie się w kancelarii lub zakrystii. 

PLAN KOLĘDY:

Poniedziałek - 16 stycznia - od godz. 16.00. - Żeromskiego, Mickiewicza, Staffa, Asnyka.

Wtorek - 17 stycznia - od godz. 16.00. - P.O.W. (bez bloków), Leśmiana, Norwida, Różana.

Środa - 18 stycznia - od godz. 16.00. - Jana Pawła (domki), Matejki, Słowackiego (domki), Reymonta.

Czwartek - 19 stycznia - od godz. 16.00. - Sienkiewicza (domki).

Piątek - 20 stycznia - od godz. 16.00. - Orzeszkowej (domki), Brzechwy, Kwiatu Paproci, Calineczki, Pana Kleksa, Małego Księcia.

Sobota - 21 stycznia - od godz. 9.00. - Działki Krobowskie (ul. Krzywa, Kwiatowa, Wspólna, Zielna, Bociania, Łąkowa, Spokojna, Żabia, Wokalna, Smyczkowa).

KOLĘDA PLANOWANA W PRZYSZŁYM TYGODNIU:

Poniedziałek - 23 stycznia - od godz. 16.00. - P.O.W. 15, Piłsudskiego 94 a, b, c, d, e f.

Wtorek - 24 stycznia - od godz. 16.00. - P.O.W. 1 c, Kopernika, Heweliusza.

Środa - 25 stycznia - od godz. 16.00. - Piłsudskiego (nr parzyste).

Czwartek - 26 stycznia - od godz. 16.00. - Piłsudskiego (nr nieparzyste).

Piątek - 27 stycznia - od godz. 16.00. - Piłsudskiego 6, 6a, 6b.

Sobota - 28 stycznia - od godz. 9.00. - Zbyszewska, Wesoła, Krobów Osiedle, Krobów - ul. Zakładowa 7, 9, 11, 13.

Czwartek 15 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 21; Al. Niepodległości 19.

Piątek 16 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 17

Poniedziałek 19 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 11; Al. Niepodległości 13

Wtorek 20 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 7;

                               od godz. 18.00. - Al. Niepodległości 13A

Środa 21 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości 7A i 7B

                               od godz. 18.00. - Al. Niepodległości 15

Wtorek 27 grudnia od godz. 9.00. - Kępina (prosimy o 2 samochody)

Środa 28 grudnia od godz. 9.00. - Wólka Turowska (prosimy o 1 samochód), Kociszew (prosimy o 1 samochód)

Czwartek 29 grudnia od godz. 9.00. - Wola Krobowska (prosimy o 2 samochody)

Piatek 30 grudnia od godz. 16.00. - Al. Niepodległości (parzyste), od godz. 18.00. - Moniuszki

Poniedziałek 2 stycznia od godz. 16.00. - Miła, Mała, Spacerowa, od godz. 18.00. - Kochanowskiego (domy jednorodzinne).

Wtorek 3 stycznia od godz. 16.00. - Kochanowskiego (bloki: 6, 8, 11, 13 i 15).

Środa 4 stycznia od godz. 16.00. - Batalionów Chłopskich, od godz. 18.00. - Szymanowskiego.

Czwartek 5 stycznia od godz 16.00. - Walecznych (domki i bloki).

Sobota 7 stycznia od godz. 9.00. - Ogrodzienice (prosimy o 2 samochody), Zastacyjna (bez bloków) i Marianów.

Poniedziałek - 9 stycznia od godz. 16.00. - Baśniowa, Piękna,

Środa - 11 stycznia od godz. 16.00. - Drogowców, Jabłoniowa.

Czwartek - 12 stycznia od godz. 16.00. - Niepodległości (nieparzyste).

Piątek - 13 stycznia od godz. 16.00. - Tuwima, Konopnickiej.

Sobota - 14 stycznia od godz. 9.00. - Graniczna, Wiatraczna, Witkacego.