• 1
  • 2

19 listopada 2023 r. – 33 Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj Rycerze z Zakonu św. Jana Pawła II, kwestują przed kościołem na rzecz pomocy dla Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Okażmy wsparcie materialne mamom samotnie wychowującym dzieci. Pamiętajmy także o nich w naszych codziennych modlitwach.
  2. W środę, 22 listopada, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. i nabożeństwo do św. Rity. Można zgłaszać intencje tej Mszy, prosząc Boga o łaski dla siebie i swoich bliskich. Prosimy o przyniesienie róż, które są wymownym znakiem łask otrzymanych od Boga przez wstawiennictwo Patronki od spraw beznadziejnych. Róże będzie można też nabyć przed Mszą w kruchcie.
  3. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończy się nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.
  4. Msze święte na rok 2024, można zamawiać w kancelarii parafialnej.
  5. Młodzież zapraszamy na Pielgrzymkę do Świątyni Opatrzności Bożej w sobotę 25 listopada. Zapisy u ks. Piotra Kłaputa.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela Roku liturgicznego. Po Mszy św. o godz. 12.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia Sercu Jezusowemu.
  7. Zachęcamy do zakupu naszego parafialnego jubileuszowego (25 rocznica Konsekracji Kościoła) kalendarza ze zdjęciami na rok 2024. Do nabycia przy wyjściu z Kościoła, w zakrystii i w kancelarii.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i jest nowy numer „Małego Gościa” dla dzieci. Do nabycia w zakrystii.
  9. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odprowadziliśmy do Domu Ojca: +Stanisławę Stryjewską, +Mariusza Siedleckiego.  Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…